MAGIX Sony Vegas Pro 15 Katılımsız Full indir

Sony Vegas Pro 15 Full İndir

Profesyonel video ve fotoğraf düzenleme programı olan MAGIX Sony Vegas Pro yazılımı ile ileri seviyede video düzenleme yapabilir, video oluşturma yapabilir ve birbirinden eğlenceli ve renkli efektler ekleyebilirsiniz. Video dosyalarında AVI, DV, SWF ve MPEG 1 & MPEG 2,  Resim fotoğraf dosyalarında BMP, GIF, PSD, JPG, Ses dosyalarında WAV, MP3, AIF, PCA, Ses CDsi uzantılarında/formatlarında çalışma yapabilir ve dosyaları o formatlarda kaydedebilirsiniz. Program yalnızca 64 bit sistemleri destekler. 32 bit sistemlerde çalışmaz.

Program aşağıdaki medya uzantılarını desteklemektedir:
AA3, AAF, AIF, ASF, AU, AVC, AVCHD, AVI, BMP, BWF, CDA, DIG, DLX, DPX, DV, EXR, FLAC, GIF, H.264, HDP, IVC, JPEG, M2T, M2TS, MVC, MOV, Sony MXF (XDCAM and HDCAM SR), MP3, MP4, M4A, MPEG-1 and MPEG-2 video, MPO, OGG, OMA, Panasonic MXF (DVCPRO, AVC-Intra) PCA, PNG, PSD, QT, R3D, SFA, SND, TIFF, TGA, VOX, W64, WAV, WDP, WMA, WMV, XAVC Intra MXF, XAVC S

Program katılımsız yani otomatik olarak kurulur, kurulduğu zaman kendiliğinden full olarak kurulur. Kurulumdan önce anti virüs programınızı devre dışı bırakıp kurulum dosyası üzerinde sağ klik yapıp yönetici olarak çalıştır seçeneği ile çalıştırıp kurulum yapınız.

MAGIX Sony Vegas Pro 15 Katılımsız Full indir

Bilgi

Versiyon: 15.0.0 Build 321

 

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Ashampoo Slideshow Studio HD 4 Türkçe CCleaner Full Pro Türkçe x86 x64 indir