Driver Booster Pro 5 Full + Portable Türkçe indir

 

Sürücü indirme ve sürücü güncelleme programı olarak kullanılan Driver Booster Pro yazılımı ile bilgisayarınızdaki sürücülerin otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilir ve olası pc kasılmaları veya hataları önlemiş olursunuz. Program aynı zamanda sürücü yedekleme program olarak da kullanılmaktadır. Tabi Türkçe olması ayrı bir güzellik. Programı full yapabilmeniz için dosya içerisindeki serial‘i kullanabilirsiniz. 

Bu gibi sürücü bulma güncelleme ve indirme programı ile, bilgisayarınıza format atmadan önce tüm sürücülerinizin yedeklerini alıp format atıp, daha sonra da aldığınız yedeği geri yükleyebilirsiniz. Böylelikle tek tek sürücü kurma zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Tabi bu verdiğim yöntem işletim sistemleri yükseltmeleri için geçerli değildir. Çünkü, örneğin Windows 7’den Windows 8’e veya Windows 10’a geçiş yaptığınız zaman sürücü versiyonları birbirlerini tutmayabilir ve uyumsuzluk sorunu yaşayabilirsiniz.

Programın portable hali de ayrı olarak eklendi. Portable programlar kurulum gerektirmeyen tıkla çalıştır mantığı ile çalışan programlardır.  

 

Driver Booster Pro 5 Full + Portable Türkçe indir

Bilgi

Versiyon: 5.3.0.752

 

  • Türkçe Driver Booster Pro Full indir

 

  • Driver Booster Pro Portable Full indir (v4.3)
Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Rusça Eğitim Seti indir Türkçe Anlatımlı Yazılım Mühendisliği ve Güvenliği Görüntülü Eğitim Seti 7 DVD